معرفی شرکت های فعال

معرفی شرکت SICK

شرکت آلمانی سیک (Sick Sensor Intelligence) از تولید کنندگان نام آشنای محصولات اتوماسیون صنعتی محسوب می شود که با توجه به محصولات ویژه با قابلیت های خاص خود مشتریان قابل توجهی را حول محصولات اتوماسیون صنعتی خود جلب کرده است و از این رو در بازار جهانی و در کنار برندهای معتبر دیگر دارای جایگاه حائز اهمیتی در زمینه تولید محصولات اتوماسیون صنعتی  می باشد. این شرکت که در سال ۱۹۴۸ و در آلمان با مطالعه و تحقیق روی تولید سوئیچ های فوتو الکتریک شروع به کار کرد به مرور و پس از کسب جایگاه در بازار داخلی دامنه محصولات خود را به سایر کشورها گسترش داد و در سال ۱۹۷۵ شرکت تابعه خود را در آمریکا راه اندازی کرد. شرکت سیک در حال حاضر در بسیاری از کشورها در اقصی نقاط دنیا دارای نمایندگی های توزیع و فروش می باشد و سنس اتوماسیون نیز با توجه به بازار قابل توجه محصولات سیک به عنوان نمایندگی سیک حاضر به ارائه خدمات و محصولات این شرکت به مشتریان عزیز می باشد.

شرکت اتوماسیون صنعتی سیک علاوه بر نمایندگی های فروش پرشمار خود، دارای بیش از ۵۰ شرکت تابعه در کشورهای مختلف نیز می باشد و حدود ۸۰۰۰ نیروی کار به صورت مستقیم در شرکت سیک و شرکت های تابع مشغول به کار هستند. استقلال فکر و عمل، ابتکار و خلاقیت و رهبری و مدیریت فرایندها نقشه راه و اصول راهبردی شرکت اتوماسیون صنعتی سیک می باشند، خطوطی که به محصولات و فرایندهای این شرکت جایگاه ویژه ای بخشیده اند.

محصولاتی نظیر انواع سری ها و مدل های سنسور و میکرو اسکن های تولیدی شرکت سیک در حوزه های صنعتی مختلف دارای کاربرد خواهند بود اما عمده صنایعی که از سنسورهای سیک بهره می برند شامل موارد زیر می شوند:

– اتوماسیون کارخانه: بیشترین مورد استفاده محصولات اتوماسیون صنعتی شرکت سیک در صنایع تولیدی و روی تجهیزاتی خواهد بود که فرایندهای صنعتی را پیش می برند. کالاهای مصرفی، بخش های پشتیبانی اتوماتیک، باتری ها، درایوها و کنترل ها، ابزارهای ماشینی، نیمه هادی ها، صنایع بسته بندی، چاپ و رباتیک از جمله حوزه های صنعتی هستند که محصولات اتوماسیون صنعتی شرکت سیک در آن ها قابلیت کاربردی بالایی خواهد داشت.

– اتوماسیون لجستیک: محصولات سیک در اتوماتیزه کردن فرایندهای لجستیکی نیز دارای موارد استفاده گسترده هستند. حمل و نقل هوایی، مدیریت ساخت و ساز، ایمنی و امنیت ساخت و ساز، جرثقیل ها، ابزارهای صنعتی، مخازن و حمل و نقل و ترافیک از حوزه های پشتیبانی هستند که می توانند از محصولات اتوماسیون صنعتی شرکت سیک علی الخصوص انواع سنسورهای تولیدی این شرکت بسیار بهره ببرند.

– اتوماسیون فرایندها: فرایندهای صنعتی از دیگر حوزه هایی هستند که تجهیزات اتوماسیون صنعتی سیک می توانند بر کارایی و اثربخشی آن ها تأثیر حائز اهمیتی بگذارند. شرکت های پتروشیمی، شیمیایی و پالایشگاه ها، فرایندهای مربوط به نفت و گاز، آهن و فولاد، معدن و نیروگاه ها می توانند از محصولات سیک بهترین بهره را ببرند.

استفاده بهینه از محصولات شرکت سیک مستلزم آشنایی با فرایندها، محصولات این شرکت و اشراف بر قابلیت های کاربردی این محصولات می باشد. سنس اتوماسیون با توجه به ارتباطات مستمر خود با واحدهای فنی و بازرگانی این شرکت و نیز به پشتوانه تیم فنی مجرب و با دانش خود می تواند ضمن بازدید از سایت ها و مراکز صنعتی و برآورد و تخمین نیاز آن ها، بهترین محصولات متناسب با نیاز واحد مذکور را پیشنهاد داده و مراتب تأمین و تهیه، تحویل و نصب آن روی تجهیزات را به انجام برساند.

خدمات و مزایایی که مشتریان گرامی در صورت انتخاب سیک به عنوان تأمین کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی دریافت خواهند کرد را نیز می توان به شرح زیر برشمرد:

• خدمات مشاوره و طراحی: چنان که اشاره شد خدمات مشاوره جهت ارائه بهترین خدمات، بهترین و متناسب ترین محصولات با نیازهای فرایندی واحدهای متقاضی از جمله خدمات سیک و نمایندگی های این شرکت محسوب می شود. در این زمینه اطمینان کامل به مشتریان داده می شود که تجهیزات و خدماتی ارائه خواهد شد که بیشترین صرفه جویی در زمان و هزینه را به بار خواهد داشت.

• بهینه سازی فرایندها: هم محصولات تولیدی شرکت سیک و هم خدمات فروش و تأمین این محصولات توسط نمایندگی با لحاظ تمامی مؤلفه های ایمنی و فنی به منظور تحقق بالاترین درجه از ایمنی و کنترل فرایندی انجام خواهد شد. همین مهم قیمت تمام شده محصولات و خدمات، و به تبع آن قیمت نهایی این فرایندها را نیز تقلیل داه و به این صورت محصولات و خدمات سیک با مناسب ترین قیمت در دسترس مشتریان قرار می گیرد.

• ارتقا و تثبیت: شرکت اتوماسیون صنعتی سیک از آخرین فن آوری ها جهت تولید محصولات و ارائه خدمات خود بهره می برد و در صورت استفاده صحیح از محصولات این شرکت می توان تضمین داد که بیشترین همگنی و هماهنگی میان محصولات این شرکت و فرایندهای جاری واحدهای صنعتی بهره گیرنده از این محصولات به وجود خواهد آمد.

• تولید و پشتیبانی سیستم: محصولات اتوماسیون صنعتی شرکت آلمانی سیک همواره آماده کار و پیشبرد فرایندها هستند و ماهیت انعطاف پذیرشان به آن ها اجازه می دهد در اسرع وقت فعالیت های خود را آغاز و به تجهیزات موجود در مجتمع صنعتی پشتیبانی اتوماسیونی دهند.

محصولات شرکت سیک:

اصلی ترین محصول اتوماسیون صنعتی تولیدی شرکت سیک سنسورها در مدل ها و سری های متفاوت می باشند. دامنه سنسورهای تولیدی این شرکت به قدری بالاست که می توان ادعا کرد پاسخگوی نیازهای تمامی صنایع در تمامی زمینه ها و نیازهای درخواستی مشتریان می باشد.

شبکه های نوری اتوماسیونی، ترکیبات تشخیص و تغییرات شامل سنسورهای 2D & 3D LIDAR، سنسورهای رادار، سنسورهای مسافتی، ابزارهای اندازه گیری میزان گرد و غبار، سنسورهای جریان، آنالیزورهای گاز، سنسورهای با سیلندر مغناطیسی، سیستم های بازخورد موتور، سنسورهای فوتوالکتریک، سوئیچ های ایمنی و محصولات نرم افزای جهت کنترل، پایش و مدیریت فرایندهای اتوماسیونی از جمله محصولات اتوماسیون صنعتی شرکت سیک هستند که در مدل ها و سری های مختلف و در ابعاد گسترده تولید می شوند و پاسخگوی نیازهای مشتریان در زمینه های مختلف خواهند بود. لازم به یادآوری است که فهرست ذکر شده بخشی ار محصولات سیک را شامل می شوند.

مجموعه سنس اتوماسیون به عنوان نماینده فروش و توزیع و مشاوره محصولات و خدمات این شرکت اتوماسیون صنعتی آماده ارائه هر گونه مشاوره به متقاضیان و مشتریان گرامی در خصوص تهیه و تأمین، طرز کار و رویه محصولات شرکت سیک می باشد. با برقراری تماس با آدرس اینترنتی یا شماره تماس مجموعه سنس اتوماسیون می توانید نسبت به کم و کیف این خدمات آشنا شده و از آن ها بهره ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *